ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

19 год. 35 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                   №  113

Про збільшення складу дільничної виборчої комісії дільниці № 180160

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області надійшла пропозиція від члена комісії Потійчук В. О. про збільшення складу дільничної виборчої комісії дільниці № 180160 та відповідні документи.

Розглянувши пропозицію та документи Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини 8 статті 239 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія постановляє:

1. Включити члена дільничної виборчої комісії дільниці № 180160 Ткаченко Наталію Вікторівну.

2. Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісії                                                                         Халак К. В.

Секретар виборчої комісії                                МП                   Потійчук В. О.