Житомирська область, Житомирський район

Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів (зміни в складі дільничних виборчих комісій дільниць № 180155, № 180157, № 180164)

Дата: 22.10.2020 11:40

ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

19 год. 30 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                                                                             № 112

Відповідно до статті 34, статті 204 Виборчого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести зміни до складу дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утворених та сформованих  Брусилівською селищною територіальною виборчою комісією Житомирського району Житомирської області.

Зміни в складі дільничних виборчих комісій дільниць № 180155, № 180157, № 180164

Припинити достроково повноваження члена комісії дільниці № 180155:

Цимбаліста Оксана Іванівна, 1978 року народження від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Суярко Оксана Василівна, 1975 року народження   від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Припинити достроково повноваження члена комісії дільниці 180157:

Федишина Ксенія Василівна 1962 року народження, від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Котлярчук Галина Федорівна 1975 року народження,   від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Припинити достроково повноваження члена комісії дільниці 180164:

Вовкогон Віра Марківна 1955 року народження, від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Байдюк Майя Андріївна1966 року народження,   від Житомирської регіональної  організації Політичної Партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Голова виборчої комісії                                                                                                 Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                                                            Потійчук В.О.