ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

19 год. 05 хв.

20 жовтня 2020 року                                                                                                № 108

Про зміни в складі дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Відповідно до статті 34, статті 204 Виборчого кодексу України Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

ПОСТАНОВЛЯЄ:

Внести зміни до складу дільничних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, утворених та сформованих  Брусилівською селищною територіальною виборчою комісією Житомирського району Житомирської області.

Зміни в складі дільничних виборчих комісій дільниць № 180158, № 180165.

Припинити достроково повноваження члена комісії дільниці № 180158:

Кравчук Світлана Михайлівна , 1969 року народження від Житомирської обласної територіальної організації Політичної Партії «ГОЛОС» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Кулик Даніїл Юрійович , 2001 року народження   від Житомирської обласної територіальної організації  Політичної Партії «ГОЛОС».

Припинити достроково повноваження члена комісії дільниці 180165:

Подшибякін Микола Васильович 1982 року народження, від Житомирської обласної територіальної організації  Політичної Партії «ГОЛОС» ( у зв'язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб'єктом, за подання якого кандидатуру такого члена було виключено до складу виборчої комісії).

Включити до складу цієї комісії:

Саєнко Тетяна Валеріївна 1979 року народження,   від Житомирської обласної територіальної організації  Політичної Партії «ГОЛОС».

Голова виборчої комісії                                                        Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                    Потійчук В.О.