ПЕРШІ МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

П О С Т А Н О В А

смт. Брусилів

18 год. 40 хв.

20 жовтня 2020 року                      № 102

Про реєстрацію офіційних спостерігачів від кандидата на посаду селищного голови Приходько Світлани Василівни.

До Брусилівської селищної територіальної виборчої комісії Житомирського району Житомирської області надійшло подання та відповідні документи від кандидата на посаду селищного голови Приходько Світлани Василівни.

Розглянувши зазначені подання та документи Брусилівська селищна територіальна виборча комісія Житомирського району Житомирської області встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи викладене, відповідно до статті 239 Виборчого кодексу України, територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати офіційних спостерігачів від кандидата на посаду селищного голови Приходько Світлани Василівни, згідно з додатком № 1.
  2. Відмовити в реєстрації офіційного спостерігача Чумак Людмила Анатоліївна, відповідно до статті 58 Виборчого Кодексу України.

2.Цю постанову оприлюднити шляхом розміщення її на стенді офіційних матеріалів комісії та на офіційному веб-сайті Брусилівської селищної ради

Голова виборчої комісіїХалак К. В.

Секретар виборчої комісії                               МП   Потійчук В. О.

Додаток 1 до постанови

Брусилівської селищної  територіальної

виборчої комісії Житомирського району Житомирської області від 20 жовтня 2020 року №

П О Д А Н Н Я*