МІСЦЕВІ ВИБОРИ

25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

Житомирського району Житомирської області

ПОСТАНОВА

смт Брусилів

40

Про утворення та формування складу дільничних виборчих комісій Житомирського району, Житомирської області.

Керуючись статтями 204, 34 Виборчого Кодексу України, Брусилівська селищна територіальна виборча комісія

постановляє:

утворити та сформувати склад:   Дільничної виборчої комісії з місцевих виборів

№ 180160   с. Болячів

Голова комісії:         Корінна Наталія Василівна ( 1983 р.н.) -  від Житомирської обласної організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ».

Заступник голови комісії:     Марченко Ірина Петрівна ( 1989 р.н.) -  від Житомирської Обласної організації політичної партії «СЛУГА НАРОДУ».

Секретар                   Воляницька Надія Степанівна ( 1955 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

Члени комісії:

Євгієнко  Віктор Володимирович ( 1962 р.н.) -  від Житомирської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

Миколаєвська Ольга Іванівна ( 1982 р.н.) -  від Житомирської територіальної організації політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Голова виборчої комісії                                                                    Халак К.В.

Секретар виборчої комісії                                                               Потійчук В.О.