Учасники акції «Твоя енергонезалежність» протягом опалювального сезону користуватимуться закупленим за акційними цінами газом та сплачуватимуть лише за його доставку. Що далі робити клієнтам ТОВ «Житомиргаз Збут», які подбали про свою енергонезалежність?

 

 

  Уже підведені підсумки цьогорічного сезону акції «Твоя енергонезалежність». Так, на Житомирщині акційною пропозицією скористалися понад 1,5 тисячі жителів, які закупили майже 1 млн 250 тис. кубометрів газу.

 

  Нагадаємо, що найбільш ощадливі споживачі газу області живуть у Житомирі, Бердичеві, Радомишлі, Коростені, Попільні та Новограді-Волинському.

 

Що далі?

 

  З 1 жовтня 2020 року клієнти «Житомиргаз Збуту», які взяли участь в акції «Твоя енергонезалежність» і передплатили замовлений обсяг газу, можуть споживати свій «газовий запас».

 

   Важливо знати, що поки акційний газ не буде використаний, клієнт буде сплачувати лише один рахунок – за доставку газу.

 

  Звертаємо увагу, що умови використання акції «Твоя енергонезалежність» цього року значно спрощені – жодних заявок на використання акційного газу подавати вже не потрібно.

 

  Якщо за акцією були передплачені обсяги газу за різною ціною, то порядок їх споживання відповідатиме порядку замовлення і оплати.

 

  Слідкувати за використанням свого «газового запасу» клієнт зможе в рахунку, який постачальник надсилатиме щомісяця.

 

   Відтепер учасники акції можуть не переживати за газ до кінця опалювального сезону.

 

  Якщо ви також прагнете не думати про газ – слідкуйте за акційними пропозиціями «Житомиргаз Збуту»!