Відбулася 50 сесія Брусилівської селищної ради

Дата: 07.10.2020 17:38

7 жовтня 2020 року відбулася 50 сесія Брусилівської селищної ради. На сесії розглянуто наступні питання: про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги із централізованого водопостачання комунальним підприємствам Брусилівської селищної ради на 2021-2022 роки та Порядку проведення розрахунків , обліку та відшкодування різниці в тарифах, про внесення змін до переліку об’єктів нерухомого майна комунальної власності Брусилівської селищної ради та затвердження його в новій редакції, про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності Брусилівської територіальної громади та забезпечення відносин у сфері оренди комунального майна та інші. Всього розглянуто 54 питання.