Фото без опису   Рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01.10.2020р. № 34 на території Брусилівського району Житомирської області з 00:00 годин 5 жовтня 2020 року встановлено «ЖОВТИЙ» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID -19» (зі змінами та доповненнями), керуючись статтями 16, 17 Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану», статтями 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», статтями 6, 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», статтями 38, 40, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», звертаємо Вашу увагу, що:

1.Карантинні обмеження діють до 31 жовтня 2020 р. на всій території Брусилівської селищної ради з неухильним дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів відповідно до рівня епідемічної небезпеки поширення COVID -19, встановленого рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На період дії карантину забороняється:

- перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

- перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи;

- самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки, встановленого Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, крім вищевказаних обмежень ще додатково застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України та від 26.08.2020 № 760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України».

БЕРЕЖІМО СЕБЕ ТА БЕРЕЖИ НАС БОЖЕ! Здоров’я всім!

Відділ комунальної власності,

надзвичайних ситуацій, цивільного