ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Дата: 10.07.2020 17:29

Відповідно  до рішення  46 сесії сьомого скликання Брусилівської селищної ради  №1501 від 24.06.2020 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника установи культури» та відповідно до Положення про порядок призначення керівників установ та закладів культури, що перебувають у комунальній власності Брусилівської селищної ради, оголошується конкурс на заміщення посади керівника Озерського сільського Будинку культури.

Прийом документів та формування конкурсної комісії проводиться з дати оприлюднення оголошення.

Вимоги до кандидатів: вища освіта в галузі культури, вища педагогічна освіта  або стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Відділ культури, туризму

та діяльності засобів масової інформації

Брусилівської  селищної  ради