Фото без опису   У Держкомтелерадіо України до 10 серпня 2020 року триває прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Вячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

    Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії. Можуть бути висунуті роботи як окремих авторів, так і творчих колективів у складі не більше пяти осіб.

   На здобуття Премії до 10 серпня 2020 року подаються:

  • клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору на його автора:
  • примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення  (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD)
  • копія паспорта ( у разі висунення на здобуття Премії колективу копії паспортів кожного члена колективу).

 

   Адреса  для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул.. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України ( з поміткою «на здобуття Премії імені Вячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики»).

 

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прхання надсилати Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua

    З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо (http:/comin.kmu.gov.ua) у розділі “Конкурси, премії»  (підрозділ «Премії»).

Телефони для довідок: (044) 279-35-56, (044) 278-86-96.