Спільний рейд

Дата: 12.05.2020 10:38

Працівники ДСНС Брусилівського району з 09.05.2020 по 11.05.2020 разом з працівниками поліції провели спільний рейд по місцевих лісових масивах та місцях відпочинку. Звернули увагу на дотриманні правил пожежної безпеки, нагадали дорослим та дітям про правильні дії у разі виявлення пожеж в екосистемах.

Звертаючи увагу на ситуацію, що склалася, Управління ДСНС України у Житомирській області звертається до всіх громадян: ніколи не підпалюйте суху траву в лісі, на полі, городі, біля своїх будівель! Будьте обережні з джерелами відкритого вогню, із сірниками та цигарками.

Якщо ви помітили невелике загоряння трави або тліючу підстилку від покинутого багаття, намагайтеся загасити його самі. Іноді досить просто затоптати полум'я (ще потрібно почекати й переконатися, що трава або підстилка дійсно не жевріють, інакше вогонь може з’явитися знову).

Коли пожежу не можете здолати самотужки – зателефонуйте до служби порятунку «101», повідомте про знайдений осередок загоряння і вкажіть точне місце.