Як організувати харчування під час карантину?

Дата: 27.03.2020 14:44

Під час карантину будуть зачинені заклади швидкого харчування, кафе, ресторани, бари.

Проте продуктові магазини не закривають.

ТРЦ йдуть на карантин, але продуктові супермаркети, які в них розташовані, можуть працювати.

Посилено обмеження для магазинів і аптек. З 25 березня там має бути не більш ніж 1 людина на 10 квадратних метрів.

Якщо вас лякає скупчення людей або ви хочете уникнути черги, то варто знати, що доставка їжі кур'єром безпечніша, ніж перебування у крамниці.

Ви можете сплачувати безконтактно, а потім попросити залишити пакунки під дверима. Немає даних, що це унеможливлює ризики зараження, адже на  поверхні картону вірус живе 24 години та до 3-х днів на пластиковій поверхні.

Але з чисто логічної точки зору, це безпечніше, ніж перебування з іншими людьми у закритому приміщенні – руки та поверхні можна дезінфікувати.