Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Дата: 13.03.2020 15:40

Прийміть найщиріші привітання з професійним святом!

Ви обрали нелегку, але дуже важливу роботу – забезпечення комфортних умов для проживання людей. Сьогодні комунальні блага стали звичною справою, що ніхто і не замислюється скільки потрібно докласти сил для їх стабільного функціонування. Ваш високий професіоналізм та відповідальне ставлення до справи та оперативність – запорука успішного розвитку. Незважаючи на деякі труднощі, комунальна галузь Брусилівської селищної ради з кожним роком міцніє, забезпечуючи належний рівень обслуговування мешканців.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та затишку Вашим оселям, нехай Вас оминають життєві негаразди.

Володимир Габенець, Брусилівський селищний голова