ПАМ’ЯТКА ДІЙ ПРИ ЗАСТУДІ

Дата: 13.03.2020 15:34

ПАМЯТКА ДІЙ ПРИ ЗАСТУДІ

ЯКЩО У ВАС ВИНИКЛИ  ОЗНАКИ ЗАСТУДИ НЕОБХІДНО:

1.  ЗВ’ЯЗАТИСЬ З ВАШИМ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ ПО ТЕЛЕФОНУ І ЧІТКО ВИКОНУВАТИ ЙОГО ВКАЗІВКИ.

1. НЕ  СЛІД САМОСТІЙНО ЇХАТИ ДО ЛІКУВАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ!!!

1. ЯКЩО ВИ ПРИЙНЯЛИ РІШЕННЯ  ЇХАТИ  В ЛІКАРНЮ, ТО:

Зверніть увагу на інформаційні вказівники на вхідних дверях закладу про рух відвідувачів з ознаками застуди:

1. Вхідні двері приймального відділення;
  2. Вхідні двері амбулаторії;
  3. Є окремий вхід для відвідувачів з ознаками застуди  через приймальне відділення.

В суботу та неділю в АЗПСМ смт.Брусилів з 09-00 до 12-00 додатково чергуватимуть сімейні лікарі, вхід в амбулаторію -  загальний.

1.  У РАЗІ ПОГІРШЕННЯ САМОПОЧУТТЯ НЕОБХІДНО ПОВТОРНО ЗВ’ЯЗАТИСЯ З ВАШИМ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ, АБО ВИКЛИКАТИ  БРИГАДУ ЕКСТРЕННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ЗА ТЕЛ.- 103.

1. ПРИ ПІДВИЩЕННІ ТЕМПЕРАТУРИ ТІЛА ВИЩЕ  38 градусів С - НЕОБХІДНА ГОСПІТАЛІЗАЦІЯ.

1. ПАЦІЄНТИ З ОЗНАКАМИ ЗАСТУДИ ТА ГРИПУ БУДУТЬ СКЕРОВАНІ НА ГОСПІТАЛІЗАЦІЮ  У  КНП «КОРОСТИШІВСЬКА ЛІКАРНЯ ім. Д.І.ПОТЄХІНА».

КОРОНАВІРУС    (2019- nCoV)

Симптоми

У людини інфікованої 2019- nCoV, розвивається респіраторне захворювання різної тяжкості із такими основними симптомами:

•  Гарячка;
  • Кашель (переважно сухий);
  • Задишка (ускладнення дихання)

Симптоми можуть проявитися через 2-14 днів після зараження новим корона вірусом.

У багатьох пацієнтів  2019- nCoV спричиняє запалення обох легень (пневмонію)

Діагностика

1. Запідозрити інфікування 2019- nCoV слід у осіб, у яких:
  • Наявне гостре респіраторне захворювання з будь-яким ступенем тяжкості;
  • Якщо за 14 днів до початку захворювання, відбулась будь-яка з наступних ситуацій:
  • близький фізичний контакт з особою, що має підтверджений випадок інфекції 2019 nCoV
  • історія подорожі, або проживання у м. Ухань, провінція Хубей, Китай , Італія
  • перебування з туристичною метою, або з метою роботи в країні де звітувались випадки 2019 nCoV
  • прямий контакт з тваринами, якщо встановлено, що 2019 nCoV циркулює у тваринній популяції, або є припущення, що інфекція 2019 nCoV походить від тварин.

В такому випадку госпіталізація тільки  визначеною бригадою швидкої медичної допомоги в КНП «Лікарня №1» Житомирської міської ради.