Конкурс читців, присвячений 149-й річниці від дня народження Лесі Українки та 206-й річниці від дня народження Тараса Шевченка, пройшов 27 лютого в Брусилівському селищному Будинку культури. Організаторами конкурсу є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації і відділ освіти і спорту Брусилівської селищної ради та відділ освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації. Конкурс проводиться щороку і метою його є популяризація української мови, творчості Лесі Українки і Тараса Шевченка, виявлення мистецьких талантів серед школярів Брусилівщини, підтримка та професійне удосконалення талановитої молоді в жанрі художнього читання. З привітальним словом до учасників конкурсу звернулася секретар Брусилівської селищної ради Волошенко А.А.. В цьогорічному конкурсі взяли участь 73 школярів Брусилівського району, які представляли  твори Тараса Шевченка або Лесі Українки від 11 загальноосвітніх навчальних і 6 клубних закладів. Тож компетентному журі, яке оцінювало виступи учасників конкурсу в різних вікових категоріях, було непросто визначити переможців. Враховуючи рівень виконавської майстерності та сценічну культуру читців компетентне журі на чолі з Філоненко Л.М., начальником відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради,  визнали переможцями:

• серед читців творів Тараса Шевченка:

1-4 класи- 1-е місце Шепетчук Дар’я- Соловіївська ЗОШ

Григорчук Андрій- Брусилівський ліцей ім.І.Огієнка

2-е місце Яковчук Ангеліна-           --//--

Мироненко Ольга- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

3-є місце Філоненко Дарина-             --//--

Жердєва Марія-                  --//--

5-7 класи – 1-е місце Білоус Іван- Містечківський сільський клуб

Ткаченко Анна- Водотиївський ліцей

2-е місце Шкіль Анна- Брусилівський ліцей ім.Г.готовчиця

Дем’янчук Ірина- Биківська гімназія

П’ятниківський Дмитро-Брусилівський СБК

3-є місце Осипчук Максим- Брусилівський ім.І.Огієнка

Лісовий Назар- Хомутецька ЗОШ

8-11 класи-  1-е місце  Шемет Аліна- Соловіївська ЗОШ

2-е місце Свічкарь Марина- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

3-є місце Бризинська Надія- Осівецька гімназія

Слободенюк Наталія- Ставищенська ЗОШ

• серед читців творів Лесі Українки:

1-4 класи-  1-е місце Руденко Анжеліка- Брусилівський ім.Г.Готовчиця

Семенцова Іванна- Соловіївська ЗОШ

2-е місце Лінійчук Діана- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

Глухоман Діана- Ставищенська ЗОШ

Сломовська Анна- Брусилівський ліцей ім.І.Огієнка

3-є місце  Венгловська Аліса- Осівецька гімназія

Рудницька Олександра- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

Грицай Анна-              --//--

Толкач Олександр- Лазарівський НВК

5-7 класи-  1-е місце Синицька Вікторія- Лазарівський НВК

2-е місце Ященко Вероніка- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

Руденко Карина-               --//--

3-є місце Юрчук Олександра- Брусилівський ліцей ім.І.Огієнка

Лабунська Вікторія- Ставищенська ЗОШ

8-11 класи-1-е місце Макарчук Лідія- Брусилівський ліцей ім.І.Огієнка

Шкіль Анастасія- Брусилівський ліцей ім.Г.Готовчиця

2-е місце Демянчук Яна- Биківська гімназія

Герасимчук Аліна- Брусиліський ліцей ім.І.Огієнка.

Всі переможці будуть нагороджені дипломами, а також отримає подяку від журі наймолодща учасниця конкурсу Селюченко Анна (Водотийський СБК). Від організаторів конкурсу щиро дякуємо всім конкурсантам, їхнім батькам, вчителям та керівникам установ за активну участь в конкурсі і бажаємо всім творчих успіхів та нових перемог!..

Г.Андреєва, методист СБК