Сьогодні у приміщенні Брусилівської дитячої музичної школи відбулася церемонія нагородження найкращих футболістів та футбольних команд, які прославляють нашу громаду та ефективно популяризують футбол. Про таку гру як футбол говорять, що це дивовижно складна, насичена гра, що вимагає від її учасників універсальних якостей: координованості, рухливості, витривалості.

 

  Футбольне свято відбулося за підтримки та під патронатом Брусилівського селищного голови Володимира Васильовича Габенця. На святі були присутні гості: перший заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Радушинський Віктор Мечиславович, голова організації “Рідний дім - Бусилівщина” Нікітчин Олександр Юрійович, голова федерації футболу Брусилівської ОТГ Галенчик Андрій.

 

  Із хвилюванням чекали наші футболісти тієї хвилини, коли почують результати. Кубок пам’яті вчителів фізкультури: 1 місце ФК “Інтер”, 2 місце ФК “Прогрес”. За участь у чемпіонаті Брусилівської ОТГ 2019 року 1 місце ФК “Інтер”, 2 місце ФК Водотиї, 3 місце ФК Хомутець, 4 місце ФК “Патріот”, 5 місце ФК “Соловей”.

 

  Приємно, що перелік спортивних досягнень значно збільшився. Але на цьому не потрібно зупинятися, попереду ще є що завойовувати. Дорогі спортсмени, ви отримали сьогодні свої заслужені нагороди за досягнення у спорті. Але найголовніша ваша винагорода - це здоров’я, яке дає спорт.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису