День відкритих дверей у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова

Дата: 05.02.2020 12:59

Повідомляємо, що 15.02.2020 у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбудеться день відкритих дверей, під час якого буде проведено презентацію факультетів та кафедр військового інституту, ознайомлення гостей з умовами навчання, вступу та побуту курсантів. Крім того в рамках дня відкритих дверей буде безкоштовно проведено тренувальне тестування за програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, історії України та фізики та перший тур Всеукраїнської олімпіади з математики Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, який також можливо пройти он-лайн на офіційному веб-сайті закладу www.zvir.zt.ua. Запрошуємо вихованців ввірених Вам закладів освіти прийняти участь у запланованому заході.

Початок заходів о 10.00.

З повагою та найкращими побажаннями

Житомирський військовий інститут

імені С. П. Корольова.