Всеукраїнський тиждень права

Дата: 10.12.2019 16:09

Щороку, другий тиждень грудня, який включає 10 грудня – День прав людини, проводиться  Всеукраїнський тиждень права, який відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

З метою підвищення обізнаності громадян щодо прав людини та механізмів їх реалізації та захисту, начальником відділу юридичного забезпечення селищної ради Людмилою Лужних та відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Марією Шарамко проведено годину спілкування з працівниками TOROS GROUP на теми прийняття та оформлення спадкового майна, приватизації земельних ділянок, виготовлення правовстановлюючих документів та нерухоме майно, додаткової оплачуваної відпустки одинокій матері, стягнення заборгованості по аліментах, виїзду дітей за кордон без дозволу одного з батьків, позбавлення батьківських прав одного з батьків, оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, популяризації сімейних форм виховання.

Марія ШАРАМКО, начальник відділу соціального захисту

населення та охорони здоров’я