Урочистості до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2019 12:47

За доброю традицією з нагоди Дня місцевого самоврядування в Брусилові відбулися урочистості, на яких слова вдячності за працю на благо розвитку Брусилівщини, найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди свята всім депутатам районної і селищної рад, всім, хто працює в органах місцевого самоврядування, адресували голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А, Брусилівський селищний голова Габенець В,В., перший заступник голови райдержадміністрації Ненюк О.О.. Як завжди, на святковому засіданні були нагороди і відзнаки кращим із кращих… Голова профспілкової організації працівників установ, підприємств та організацій Брусилівської громади ТанасоваК.С. привітала всіх колег- цьогорічних ювілярів, а Красуленко І.В. вручила відзнаки від народного депутата України Т. Грищенко. Були в святковому концерті і пісні у виконанні аматорів Брусилівщини. Всім присутнім в залі звучали найщиріші побажання мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці по розвитку нашої громади, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих плані і сподівань.