Шановні колеги!

Колектив Житомирського офісу Програми «U-LEAD з Європою» вітає працівників Брусилівської селищної ради з Днем місцевого самоврядування! Щиро вболіваємо за вашу справу. Ми переконанні, що саме місцеве самоврядування та нові управлінці громад змінять обличчя нашої країни на краще.

Сьогодні ви маєте місію – зробити реальністю мрії мільйонів українців – процвітаючі міста та села України. Об’єднанні громади, органи виконавчої влади, міжнародні програми та проекти, громадські організації – всі консолідовано йдуть шляхом реформи місцевого самоврядування. І ми щасливі вам допомагати це здійснювати.

Кожна ваша перемога, поразка та нова ціль є нашим болем, радістю і впевненістю. Ми готові до спільної роботи та відповідальності.

Із щирою радістю ми вітаємо вас із професійним святом і бажаємо здійснити всі плани та проекти!

Бажаємо Вам здоров’я, щастя, любові та успіху!

З повагою, команда Житомирського офісу Програми «U-LEAD з Європою»