ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЩО ПЕРЕБУВАЮТЬ НА КВАРТИРНОМУ ОБЛІКУ В БРУСИЛІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ!

Дата: 20.09.2019 13:06

На виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 04.09.2019р№965 «Про  проведення на території Брусилівської селищної ради інвентаризації списків осіб, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та моніторингу сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку»  в період з  01 жовтня по 31 грудня 2019 року на території населених пунктів селищної ради буде проводитись інвентаризація  списків осіб, перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку, як таких, що потребують поліпшення житлових умов та соціального захисту. Всім, хто перебуває на квартирному обліку, на раніше вказані адреси місця проживання будуть надіслані  повідомлення про перереєстрацію чи моніторинг. Прохання до всіх громадянам, які перебувають на квартирних обліках, в найкоротше можливий термін – жовтень, листопад 2019 року, але не пізніше 31 грудня 2019 року подати до відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення  та екології селищної ради (12601 смт.Брусилів вул. Митрополита Іларіона,50) необхідний пакет документів. Довідки за телефоном 30335 Стаднюк Наталія Олександрівна.

Відділ комунальної

власності, надзвичайних ситуацій,