Булінг в дитячому середовищі

Дата: 20.09.2019 12:59

У рамках Тижня протидії булінгу, працівниками служби у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради, спільно з працівниками Брусилівського ВП у Брусилівському ліцеї № 1 імені І.І.Огієнка, Брусилівському ліцеї імені Г.О.Готовчиця, Лазарівському НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ» були проведені бесіди з елементами тренінгу на тему «Протидія булінгу у дитячому середовищі».

З дітьми було обговорено поняття «булінг», визначено його основні форми, опрацьовано історії з життя дітей (за зверненнями дітей на Національну дитячу «гарячу лінію»), спільно визначено правила дитячого колективу для уникнення булінгу, обговорено питання куди/до кого можна звернутися, якщо опинилися, або стали свідками ситуації булінгу.

Начальник служби у справах дітей,

сім’ї та молоді селищної ради                                                                           Л.МЕЛЬНИК