Підвищення кваліфікації працівників котелень

Дата: 01.08.2019 17:07

В  Брусилівській районній філії Житомирського  ОЦЗ  з 26.07.2019 року стартувало  навчання  зареєстрованих  безробітни х  за курсом цільового призначення «Спеціальне навчання та повторна перевірка знань для працівників котелень».    Це підвищення  кваліфікації безробітних,  яке проводить  викладач  Рівненського  центру професійно-технічної освіти  державної служби зайнятості Галанець  Олександр  Миколайович. Навчання проходить у доброзичливій, невимушеній атмосфері. Безробітні  поглиблюють свої знання з теплотехніки, електротехніки, будови котельних установок та допоміжного обладнання.  Також  надаються  відомості  про  тверде та газоподібне паливо та його спалювання, водний режим котлів, використання альтернативних видів палива. Викладач проводить інструктаж з охорони  праці, з основ пожежної безпеки та особливостей ураження електричним струмом.  Надіємось, що в майбутньому знання,уміння та навички, здобуті на цих заняттях допоможуть їм у професійній діяльності безпосередньо на робочих місцях, так як навчання відбувається на замовлення  роботодавця: ТОВ «Теплодар- 2013» та Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області.  Також дуже важливими для кожного працівника є знання з безпеки праці, які допоможуть людям  убезпечити себе на робочому місці від травматизму та отруєння, зберегти  життя і здоров’я на довгі роки.

Слесарчук Н. І., провідний фахівець з питань зайнятості