Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа відноситься і День прийняття Конституції України, що відзначається щорічно 28 червня. У цей день ми віддаємо данину поваги символам держави,   що пройшли довгий героїчний шлях. З нагоди свята від Брусилівської селищної і районної рад та райдержадміністрації були покладені квіти до обеліска Слави та пам’ятників в парку біля Будинку культури. Урочисте зібрання з нагоди Дня Конституції України відбулося в селищному Будинку культури, на якому виступили голова Брусилівської районної ради  Ніна Рафальська, перший заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Олександр Ненюк та секретар Брусилівської селищної ради Алла Волошенко. Відповідно до рішення виконкому Брусилівської селищної ради    «Про творчий звіт вокального, театрального, хореографічного мистецтва, художнього слова та любительських об’єднань, які діють при клубних закладах Брусилівської селищної ради «Наша дума, наша пісня – не вмре, не загине» із творчим звітом виступили аматори Брусилівського селищного  Будинку культури. Щасливі ми, що народилися і живемо на такій чудовій мальовничій землі, у нашій славній Україні, тут корінь роду українського, що сягає сивої давнини. Будьмо гідними своїх предків, любімо рідну землю так, як заповідав великий Тарас, бережімо її волю, шануймо й поважаймо один одного і свою гідність. Наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де, люде, наша слава, слава України!

Г.Андреєва, методист СБК