Про психологічну реабілітацію

Дата: 01.07.2019 11:53

Послуги з психологічної реабілітації надаються учасникам Революції Гідності, АТО та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Реабілітаційна установа, яка надаватиме послуги із психологічної реабілітації - Медичний центр «Нові Санжари» Національної гвардії України знаходиться в смт.Нові Санжари Полтавської області.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг або його законний представник звертається до управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі, до якої додаються:

копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни;

-копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

копія посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності для осіб, які мають статус постраждалого учасника Революції Гідності.

Тому прохання до учасників зазначених подій та заходів звертатися до управлінні праці та соціального захисту населення для укладення договорів.

В. Фещенко, начальник відділу соціально-трудових відносин управління праці та

соціального захисту населення райдержаадміністрації