До дітей з любов’ю

Дата: 10.06.2019 17:34

Під таким гаслом у Брусилові  3 червня біля селищного будинку культури було проведено святкове дійство для дітей, приурочене Міжнародному дню захисту дітей. Його організували та провели Брусилівська селищна рада за участю та підтримки  голови Володимира Габенця, народного депутата України Павла Дзюблика, відділ соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради, служба у справах дітей, сім’ї та молоді Брусилівської селищної ради, селищний будинок культури, відділ освіти Брусилівської селищної ради, центр юнацької творчості «Мрія». У програмі свята були різноманітні ігри, конкурси, пісні, малюнки  на асфальті «Шасливе дитинство». А по закінченні свята на всіх його учасників у фойє будинку культури чекали  солодощі, морозиво. Цього ж дня, на стадіоні відділом освіти Брусилівської селищної ради був проведений день олімпійського бігу. На святі всіх його переможців відзначили подарунками та вітальними листами.

В.МАЗУРЕНКО, директор