БЕЗПЕЧНІ КАНІКУЛИ

Дата: 10.06.2019 17:15

Відділом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради 10.06.2019 року було  проведено акцію «Безпечні канікули». Спеціалісти відділу  відвідали КОНЗ Брусилівської ЗОШ І-ІІІст. №1. В ігровій формі з учнями 1 – 4 класів проведено бесіди на тему: «Дотримуйся правил дорожнього руху!», «Правила пожежної безпеки та поводження з електроприладами», «Правила поведінки на воді», «Правила поведінки, якщо ти один вдома». Серед учнів розповсюджено інформаційні буклети. Діти взяли активну участь в іграх та вивченні правил щодо власної безпечної поведінки під час літніх канікул.

В.МАЗУРЕНКО, директор