До 18 червня триває конкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади»

Дата: 10.06.2019 14:20

До 18 червня триває збір робіт на фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади», який присвячений питанням гендерної рівності у громадах. Наразі, ми отримали лише близько ста робіт від учасників.

Сьогодні, попри десятиліття активності та обіцянок, жінки залишаються в невигідному становищі практично в усіх сферах – від робочого місця та дому до найвищих рівнів бізнесу та уряду. Більшість прибічників гендерної рівності вже усвідомлюють, що солідарність і розуміння між секторності є важливими для досягнення наших спільних цілей.

Як долучитися до конкурсу:

Озирніться навколо у вашій рідній громаді, поговоріть з членами родини, друзями та сусідами, щоб дізнатися історії жінок у вашому середовищі, які надихають вас.

Сфотографуйте жінку, яка найкраще ілюструє бачення «сильних жінок у місцевому житті».

Завантажте до трьох фотографій на сайт та вигравайте призи.

Настав час нашому суспільству замислитися про досягнутий прогрес, закликати громади до змін і відзначити акти мужності й рішучості звичайних українських жінок, які відіграли надзвичайну роль в історії своїх містечок і громад.

Долучайтесь до участі у конкурсі та висвітлення фотоісторій жінок. Детальна інформація про конкурс за цим посиланням http://hromady.photos/

Нагадаємо, що всеукраїнський фотоконкурс «Руйнуючи стереотипи: Сильні жінки моєї громади» реалізується Програмою для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.