Участь в Міжнародній конференції

Дата: 14.05.2019 15:29

В Київському університеті імені Б.Грінченка проходила 12-а Міжнародна конференція «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі», яку проводила Федерація жінок за мир у всьому світі. Учасниками конференції були і представники Брусилівщини- члени президії районної жіночої ради. Перед учасниками конференції виступили лідери Федерації жінок за мир у всьому світі від Іспанії, Франції, Литви, Південної Кореї, Японії, України, Спілки жінок України. В ході конференції з нагоди Міжнародного дня матері відбулася церемонія нагородження «Жінка року», в якій відзначалися жінки- відомі громадські діячі, волонтери, освітяни, митці, також нагороди отримали діти- переможці конкурсу «Моя мама найкраща». Приємний сюрприз чекав трьох учасниць конференції, які отримали виграш по святковій лотереї, а для всіх присутніх подарунком були танець у виконанні народного колективу ансамблю танцю «Вітамінчики» та пісні, які прозвучали у виконанні Діми Андрійця та квінтету національного заслуженого академічного хору імені Григорія Вірьовки.