Шахрайству - ні!

Дата: 14.05.2019 15:36

Недосконалість системи реінтеграції бездомних громадян, соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі, невирішеність питання щодо примусового лікування осіб, хворих на алкоголізм  - є однією з головних проблем, що спричиняє збільшення кількості злочинів, вчинених повторно. Від таких осіб незахищеними почувають себе одинокі пенсіонери, люди похилого віку, особи з інвалідністю.

14 травня 2019 року в приміщенні Брусилівської селищної ради з метою профілактики, попередження скоєння кримінальних правопорушень стосовно пенсіонерів та самотніх осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, проведено спільну нараду працівників КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради та Брусилівського відділення Коростишівського відділу ГУ Національної поліції в Житомирській області. Начальник сектору превенції Таценко Василь, старший інспектор сектору превенції Піткевич Тетяна інформували про те, що необхідно знати, щоб не потрапити в тенета шахраїв, як вберегти від них майно, гроші, куди телефонувати в разі ошуканства та як проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Брусилівської селищної і Ставищенської сільської рад. А на підмогу соціальним робітникам було роздано  друкований інформаційний матеріал, підготовлений  Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області.

А.КУШНІР, начальник служби з перевезення осіб з інвалідністю КУ «Центр соціальних послуг» Брусилівської селищної ради