Фото без опису   25 березня в приміщенні Житомирської обласної бібліотеки для дітей відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну і техногенну тематику, організований ДСНС України та Добровільним пожежним товариством. Головний меседж заходу – донести усім через призму дитячого світогляду, як можна жити у безпеці. У цьому діти інколи краще розуміються, ніж дорослі. І це вони продемонстрували своїми роботами, розказавши правила безпеки життєдіяльності та презентувавши своє бачення професії рятувальника та їхніх помічників-добровольців.

   У читацькому залі відкрилася виставка робіт учасників цього конкурсу, на якій представлені 116 малюнків та 43 роботи декоративно-прикладної творчості, що надійшли на конкурс з усіх куточків області.  Кращі роботи для заключного Всеукраїнського етапу відбирали не лише журі, а й самі діти – учні шкіл, які цього дня завітали до бібліотеки.

  З мультиплікаційними героями Фіксики школярі поринули в казкову атмосферу,  вивчали основні правила безпеки та грали в пізнавальні ігри. Далі маленьке журі приступило до важливої місії – вибрати кращих з кращих. Жанри представлених робіт дуже широкі. Від різьблення по дереву, вишивки, ліплення, м’яких іграшок – до мистецьких витворів, виконаних у спеціальній техніці квілінгу.

І кращі роботи у трьох вікових категоріях вже обрало журі. А кращими на обласному рівні визнані роботи учнів :

в категорії «малюнок»: Волкова Діана (Житомирська ЗОШ №30), Павленко Андріана (Коростенська ЗОШ №1), Карплюк Тетяна (Скрагліївська ЗОШ Бердичівського району), Курносов Семен (Житомирська ЗОШ №20), Грень Вадим (Бердичівський міський ліцей №15), Гусак Денис ( Житомирська ЗОШ №33), Міняйло Ангеліна (Василівська філія І-ІІ ст. ОЗО «Андрушівська гімназія І-ІІІ ст.»), Башинська Крістіна (Житомирська ЗОШ №10), П’ятниківський Кирило (Житомирська ЗОШ №5);

в категорії «декоративна робота»: колективна робота учнів 3 класу Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ст. Пулинського району), Корнійчук Владислав (Великонезгірецька ЗОШ Семенівської сільської ради Бердичівський район), Андрусенко Владислав (КОЗНЗ Брусилівська ЗОШ №1), Павлюк Тимур (Бистрицька ЗОШ Бердичівський район), Дуник Тетяна (Житомирська ЗОШ №11), Корнійчук Анна (Великонезгірецька ЗОШ Семенівської сільської ради Бердичівський район), Гусак Валентин (КОЗНЗ Брусилівська ЗОШ №1), Ничипоренко Анна (Новобілокоровицька ЗОШ Білокоровицької сільської ради Олевський район), Нагребельна Марія (Крилівська ЗОШ Андрушівський район), Білик Артем (Великонезгірецька ЗОШ Семенівської сільської ради Бердичівський район).

Вони будуть надіслані на заключний етап Всеукраїнського конкурсу, який відбудеться в Києві наприкінці квітня. На переможців всеукраїнського рівня чекають подарунки за 3 призових місця в номінаціях художня і декоративно-прикладна творчість.