До уваги жителів громади!

Дата: 29.03.2019 09:24

Повідомляємо, що відповідно до ч. 2 ст. 57 Закону України "Про вибори Президента України", передвиборна агітація закінчується  о 24 годині останньої п'ятниці перед днем виборів. Частина 17 ст. 64 того ж Закону передбачає, що передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п'ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування.

З метою недопущення порушень проведення передвиборної агітації та на виконання вимог частини 2 ст. 57, частини 17 ст. 64 Закону України "Про вибори Президента України", просимо вжити заходів щодо зняття передвиборних агітаційних матеріалів з 24 години 29 березня 2019 року на стендах, дошках оголошень та в інших місцях, відведених для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

О.О.Ненюк, перший заступник голови райдержадміністрації