Вітаємо кращих працівників житлово-комунальної сфери Бусилівської селищної ради!!!

Дата: 14.03.2019 10:58

В середу, 13 березня, напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в Україні в третю неділю березня (в цьому році – 17 березня), у приміщенні Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги відбулися обласні урочистості, присвячені цій даті.

На початку заходу Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадій Зубко,  голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма  привітали комунальників області з професійним святом, подякували представникам галузі за роботу.

У ході зустрічі було урочисто відзначено найкращих працівники підприємств області  за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування грамотами та цінними подарунками.

Приємно відмітити, що в числі кращих в області є і наші працівники, яких ми щиро вітаємо, це:

• ХОМЕНКО АНАТОЛІЙ ЄВМЕНОВИЧ – тракторист комунального підприємства «Добробут» Брусилівської селищної ради - нагороджений  почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації;
  • КУЗЬМІН ІВАН ВІТАЛІЙОВИЧ – підсобний працівник комунального підприємства «Добробут» Брусилівської селищної ради - нагороджений  почесною грамотою Житомирської обласної ради.

Всім присутнім на заході був подарований чудовий святковий концерт.

Брусилівська селищна рада