Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна,  зваблива і принадлива красуня- весна. Тож недаремно саме вона принесла одне з найкращих свят- Міжнародний день прав жінок і миру. Весна… Лагідна, загадкова, тендітна, бурхлива, нестримна, приваблива, як жінка. Саме тому навесні святкують День жінки- трудівниці, матері, подруги, берегині родинного тепла, затишку і спокою. Напередодні найпрекраснішого  свята  весни,  свята  кохання  і  світлих  надій  у мальовниче село Високе завітало багато гостей- цьогорічне  традиційне районне жіноче свято гостинно приймала Ставищенська сільська рада. Весняні квіти, які вручали  старшокласники Ставищенської школи, святковий коровай від господарів додали гарного настрою  всім жінкам,  котрі прибули на цю святкову зустріч. Нам  приємно  зазначити,   що  традиційне  свято    проводилося  з  ініціативи президії районної жіночої ради за підтримки Брусилівської селищної і Ставищенської сільської рад, Брусилівської районної ради та  районної   державної  адміністрації і наших постійних спонсорів.. Славне  жіноцтво Брусилівщини привітали голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А., перший  заступник голови Брусилівської райдержадміністрації Ненюк О.О., заступник Брусилівського селищного голови Шкуратівський В.В,  Ставищенський сільський голова Замогильний О.С.  та представник народного депутата України Дзюблика П.В. у Брусилівському районі Осадчук Н.В.. Вже  стало  доброю  традицією  напередодні  свята весни  відзначати найактивніших, талановитих, найуспішніших  представниць  прекрасної  половини  людства,    ладних    віддавати  свої  знання і  досвід   професії  та  колективу, служити  благородній    справі заради  України, бути  Берегинею  для  своєї  родини.   Трудові колективи, керівники галузі визначали  кращих   із багатьох достойних,  жінок, які працюють в різних галузях району для отримання  почесної  відзнаки  «Жінка  року Брусилівщини».

Почесною відзнакою громадської організації «Брусилівська районна жіноча рада»  «Жінка року» було нагороджено:

- в галузі «Охорона здоров’я» в номінації «На варті здоров’я» Олександру Іванівну Дячук, сімейного лікаря.

- в галузі «Освіта» в номінації «Серце віддаю дітям» Валентину Анатоліївну Шкадюк, заступника директора Брусилівської загальноосвітньої школи №1.

- в галузі «Культура» в номінація «Культуру- в маси!» Басалкевич Лідію Іванівну, директора Долинівського СБК.

- в галузі «Місцеве самоврядування» в номінації «З людьми і для людей» Бортнічук Тетяну Йосипівну, начальника відділу комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології Брусилівської селищної ради.

- у галузі «Державна служба» в номінації «Відданість справі» Рабченюк Олену Іванівну,  головного бухгалтера Брусилівської райдержадміністрації.

-  в номінації «Спільно- в інтересах кожного» жіночий колектив Брусилівського районного споживчого товариства.

– у сфері соціального захисту дітей  у номінації «Теплом зігріваю дитячі серця»  Тарасюк Наталію Олександрівну,  маму дитячого будинку сімейного типу, с.Хомутець.

– в галузі «Соціальна сфера» в номінації  «З турботою про людей» Курган Тетяну  Петрівну, завідувача  відділенням соціальних допомог вдома Комунальної установи "Центр соціальних послуг" Брусилівської селищної ради.

- ветерана праці  в номінації «Спокій навіть і сниться» Міткевич Ліну Адамівну, дільничого лікаря Ставищенської амбулаторії.

номінації «Молодість. Енергія. Майбутнє»  Бульбу Олену Вікторівну, діловода Ставищенської сільської ради.

- в сфері «Громадський діяч» в номінації «Активна життєва позиція»  Андреєву Галину Миколаївну, голову Брусилівської районної громадської організації «Союз Чорнобиль».

- в сфері «Підприємництво»  в номінації «Власна справа» Абдулаєву Галину Володимирівну.

– в галузі «Сільське господарство» в номінації  «За розвиток тваринництва»

Денисюк Любов Григорівну, телятницю  ПП «Україна».

Всі героїні отримали відповідні дипломи-відзнаки, а також квіти від Брусилівської селищної та Ставищенської сільської  рад та подарунки від постійного спонсора жіночого свята Оніщука Миколи Васильовича, які вручила Сімячко Г.М, директор ПП «Україна».  А святкового настрою всім присутнім на святі додали пісні у виконанні Тамари Царенко, Валентина і Насті Коваль, Віктора Царенка, Олександра Дубницького, Олександра Бондара, Ксенії Федишиної і танець у виконанні школярів Йосипівської загальноосвітньої школи 1-го ступеня (керівник О.Клименко). Приємним сюрпризом для президії районної жіночої ради були квіти  від Дюблика П.В. та солодощі від Замогильного О.С..

Шановні подруги,  бажаю вам міцного здоров’я¸ теплих сонячних променів, лагідних слів від людей, безмежної радості і цілий океан  весняних пролісків та щасливої вам жіночої долі!

Філоненко Л.М., голова президії районної жіночої ради, начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради.