Фото без опису  Рішенням 27 сесії 7 скликання від 23.01.2019 №851внесені зміни до Положення про Громадський бюджет Брусилівської селищної ради (бюджет участі).

Запрошуємо жителів громади та громадські організації, ОСББ взяти участь у конкурсі проектів Громадського бюджету Брусилівської селищної ради.

Правила участі у Громадському бюджеті Брусилівської селищної ради у 2019 році

1. З яким бюджетом можуть бути подані проекти для участі у конкурсі?

Ви можете подавати “великі” або “малі” проекти.

Розподіл проектів на «великі» і «малі» за величиною бюджету на реалізацію проекту:

• Малий проект -  до 50 000 грн.

• Великий проект - від  50 000 грн. до 200 000 грн.

2. Чи повинен бути власний внесок авторів проекту?

Так. Власний внесок авторів проекту повинен становити до 50% загального обсягу фінансування проекту.

3. Скільки грошей виділено на бюджет участі у 2019 році?

Загальний обсяг видатків на плановий рік, що планується спрямувати на реалізацію проектів: до 2% доходів загального фонду селищного бюджету (без урахування трансфертів) – 500 000 грн.

4. Скільки підписів жителів громади потрібно зібрати автору проекту, щоб він був прийнятий на розгляд?

• Малий проект - не менше 25

• Великий проект - не менше 50.

5. За скільки проектів може проголосувати людина?

• За малі проекти - 1

• За велики проекти– 1.

6. Хто може бути автором проекту?

Автор проекту – фізична особа, якій виповнилося 16 років; об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ); орган самоорганізації населення (ОСН); житлово-будівельний кооператив (ЖБК); житлово-будівельне товариство (ЖБТ); інші громадські організації.

7. Які терміни початку і завершення прийому проектів?

1 січня31травня 2019 року.

8. Куди подавати проекти та де можна отримати консультацію?

До уповноваженого органу – відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради, тел. 30319.

9Які терміни оцінки виконавчим комітетом селищної ради поданих проектів та виставлення їх на голосування?

Червень 2019 року (орієнтовно).

10. Які терміни початку і завершення голосування за проекти?

15 - 30 червня 2019 року.

11. Які терміни визначення проектів-переможців (затвердження на засіданні виконавчого комітету селищної ради)?

1-10 липня 2019 року.

12. Які терміни реалізації проекту?

До 31 грудня 2019 року.

13. Як та коли автор проекту звітує про його реалізацію?

Автор проекту є відповідальною особою за реалізацію проекту, звітує перед громадою, яка підтримала проект протягом 30 календарних днів після реалізації проекту та подає за встановленою формою інформацію про реалізацію проекту (згідно додатку 3 до Положення про Громадський бюджет (бюджет участі) до уповноваженого робочого органу Брусилівської селищної ради.

14. У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь за телефоном 30319 (відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Брусилівської селищної ради).