Сьогодні в селі Соловіївка відбувся спортивний волейбольний турнір на кубок імені Віктора Тимошенка - загиблого воїна-афганця, вихідця з однойменного села. У змаганнях, що проходили в спортзалі місцевої школи, взяло участь 6 команд з Брусилівщини . На початку турніру перед спортсменами, глядачами та почесними гостями слово взяли староста села  Сергій Кияниця, голова спілки афганців Брусилівського району Віктор Кучеренко, голова ОТГ Володимир Габенець та голова Брусилівської районної Громадської організації "Наша Підтримка"  Катерина Аврамчук, які висловили слова подяки всім тим, хто зібрався у спортивній залі, хто пам'ятає свого земляка  Віктора Тимошенка - єдиного загиблого бійця, вихідця із Брусилівщини, хто не забув його жертовний подвиг у далекому, обпаленому сонцем, Афганістані. Слова окремої подяки були висловлені благодійнику, без сприяння якого було б не можливе проведення даного турніру , Юрію Забелі - Голові Правління Громадської організації "Наша Підтримка", який не залишається осторонь від вирішення багатьох проблем сьогодення на Житомирщині. 
      Цього ж дня почесні гості та не байдужі односельці відвідали маму загиблого солдата - Катерину Василівну Тимошенко, якій передали благодійну допомогу та квіти, висловили щирі слова співчуття за не поправну втрату її сина на чужій війні й відвідали могилу де поклали квіти на могилу бійця.
Довідково. Війна в Афганістані — збройна агресія колишнього СРСР проти суверенного Афганістану під приводом боротьби з моджахедами, у якому брали участь урядові про радянські війська Афганістану і Радянського Союзу проти повстанських груп моджахедів.
Війна за офіційними радянськими даними тривала до виводу основної маси радянських військ 15 лютого 1989 року. Унаслідок цієї війни загинуло (за міжнародними даними, прийнятими також і СРСР) близько 1,5 млн або 10 % з числа тодішнього населення країни. Радянські втрати, за офіційними даними СРСР, становили близько 15 тисяч військовослужбовців.
    Через горнило радянсько-афганської війни пройшло більше 160 000 українців. З них 2 378 загинули, в тому числі 60 вважаються зниклими безвісти або тими, що потрапили в полон.
Поранення отримали більше 8 000 українців, з них 4 687 повернулися додому інвалідами.
Із 72 осіб, удостоєних за роки «афганської» війни звання Герой Радянського Союзу, є 11 українців

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису