Чергове засідання любительського об’єднання «Жива вода» зібрало прихильників поетичного слова і народного мистецтва Брусилова. З різдвяними святами всіх привітала керівник «Живої води» Філоненко Л.М., начальник відділу культури, туризму та ЗМІ селищної ради, а колядку подарували працівники селищного Будинку культури. Кожне засідання літературно-мистецького об’єднання  відкриває нові таланти, на які багата наша Брусилівщина. І в цьому ми переконалися, коли представляла свої роботи Сильчук Лариса Петрівна- вишиті ікони, картини і рушник, намальований акриловими фарбами букет піоній. Лариса Петрівна донедавна працювала вчителем початкових класів в Брусилівській гімназії, і закоханість в красу навколишньої природи допомагала їй відтворювати квіти на папері, а завдяки мамі та сестрі малювала і образи святих. Першу ікону Святого Миколая вона намалювала у 1997 році, пізніше подарувала своїй  мамі намальовану ікону Божої матері. А коли син Павло перебував в АТО, оберегом від неньки була ікона Миколи Чудотворця, і, як розповідає Лариса Петрівна, саме вона та материнська молитва вберегли  його в тому пеклі на сході України. Свої роботи наша героїня щедро дарує рідним і друзям, а ще ділиться з усіма секретами вирощування винограду і помідорів.

        У кожного з нас є певні захоплення- хтось читає книги чи розгадує кросворди, хтось співає і грає на музичних інструментах, хтось займається спортом і малює. А от Наталія Олександрівна Баренко, як і її мама та тітка, захоплюється вишивкою. На засіданні вона представила вишиті бісером і хрестиком картини та ікони, численні рушники і серветки. До речі, першу ікону Миколи Чудотворця вона вишила років з 20 тому, а зараз вишиває велику картину- список випускників Брусилівської гімназії 2019 року, адже серед них- її синочок, і доповнюють картину яскраві маки. І вдома, і на роботі у вільну хвилину- а працює Наталія Олександрівна продавцем в магазині «Посуд», що в центрі Брусилова,- творить прекрасні роботи, сама ж і підбирає для вишиваних картин рамки, й допомагає бажаючим займатись творчістю, яка приносить задоволення і спокій в душу.

           Я думаю, що багато брусилівчан вже читали першу поетичну збірку Гаєвської Олени Миколаївни, а ми на засіданні любительського об’єднання мали можливість послухати нові поезії нашої землячки, які присвячені внукам і друзям, в яких звучить захоплення красою нашої природи і радістю кожного прожитого дня. Прочитала Олена Миколаївна вірш «Мамина хустина», який вона присвятила своїй мамі, і новорічні вітання для членів «Живої води», а ще виконала власну пісню «Молодість душі». Поезії Гаєвської О.М. часто звучать на засіданнях- зустрічах ветеранів Брусилівщини.

         Новинки періодики, які надходять до Брусилівської бібліотеки ім.Г.Ткаченка, представила на засіданні бібліограф Мельниченко Т.І.. Засідання завершилося, а присутні ще довго ділилися враженнями від почутого і побаченого, обмінювалися досвідом власної творчості.

                                                                          

 

 

Г.Андреєва, методист СБК