Екскурсія до дитячої бібліотеки Брусилівського дитячого садка "Віночок"

Дата: 17.01.2019 09:33

15 січня Брусилівську бібліотеку для дітей відвідали вихованці дитячого садка " Віночок". Бібліотекарі ознайомили дітей з діяльністю бібліотеки, провели казкову вікторину: "За сторінками казок", розповіли дітям про те, як у нас, в Україні, зустрічають новорічні свята. Також через мережу Інтернет у бібліотеці діти мали змогу подивитися відео "Свято Різдва". Всі розповіді перепліталися прекрасними колядками та щедрівками у виконанні дітей.  Всім юним гостям сподобалася екскурсія до бібліотеки, про що свідчили їх посмішки та радісні оченята.  Велика вдячність вихователям дитячого садка Кондратюк Світлані Вікторівні та Глагоцькій Вікторії Мечиславівні за допомогу та підтримку у проведенні заходу.

Книга - це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, долучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. І хоча сучасних дітей все більше захоплює Інтернет та гаджети, ми повинні ще з дошкільного віку виховувати у дітей любов до книги, бережне до неї ставлення, розвивати художній смак. Саме бібліотека допомагає залучати дітей до читання книжок.

Кіщенко М.В., заступник директора по роботі з дітьми