Від щирих сердець

Дата: 05.12.2018 10:17

З метою виходу  сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах з кризового становища, забезпечення повноцінних умов для проживання та виховання дітей службою у справах дітей, сім’ї та молоді селищної ради спільно з благодійною організацією «Світанок дітям» було надано даним сім’ям гуманітарну допомогу у вигляді одягу, взуття для хлопчиків, дівчат різного віку та дорослих, а також  іграшок для малечі.

Також ми вдячні нашим небайдужим Брусилівчанам за надані  речі для кризових сімей . Адже не важко інколи зазирнути в свої шафи чи комори і побачити скільки там є речей, які вже нам не потрібні, але ще можуть послужити іншим.

Л.МЕЛЬНИК, начальник служби