УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 05.12.2018 12:02

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ до участі у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».  Дедлайн подачі матеріалів – до 20 грудня 2018 року. Аплікаційна форма – bit.ly/ApplicationForm2018. Призери отримають грошові винагороди – від 10 до 20 тис. грн та участь у міжнародному заході.

Журналісти, ЯКІ РОЗПОВІДАЮТЬ ПРО ГРОМАДИ, САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, можуть подати свої роботи у чотирьох номінаціях: «Онлайн-публікація», «Стаття у друкованому ЗМІ», «Радіоматеріал», «Відеоматеріал». У кожну з них можна подати не більше однієї роботи.

Конкурсні матеріали мають бути опубліковані вперше в період з 15 жовтня 2017 до 20 грудня 2018 року.

Ознайомитись з детальними умовами конкурсу та оформити заявку учасника можна на сайті, bit.ly/MinregMC, http://www.minregion.gov.ua/press/news/startuvav-vseukrayinskiy-konkurs-zhurnalistskih-robit-na-temu-detsentralizatsiyi-2018-roku/. Консультації за телефонами (044) 458-44-40(044) 501-92-03(093) 403-58-87(097) 917-70-70(050) 358-99-75 або електронною адресоюcontest@internews.ua. Буклет конкурсу додається.

Організатор конкурсу – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в партнерстві з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГО «Інтерньюз-Україна».