Професійний вибір

Дата: 27.09.2018 21:17

Новий навчальний рік знову приніс нові приємні зустрічі з учнівською молоддю. Як зазвичай, вони направлені на ознайомлення з тим, як змінюється суспільство, професійна діяльність людини, які виклики в сучасних умовах підстерігають людини при самореалізації на ринку праці, а також сприяють розвитку творчої активності у вивченні світу професій, презентації себе.

Днями у Брусилівській гімназії  ім. Г. О. Готовчиця для 75 учнів 8-11 класів пройшли профорієнтаційні уроки. Восьмикласники знайомилися з світом професій майбутнього та сьогодення, дев’ятикласники із сучасними тенденціями на світовому та регіональному ринках праці,  а учнівська молодь 10-11 класів - з компетенціями, необхідними для сучасного роботодавця, перспективами розвитку світу професій. З допомогою фахівця служби зайнятості мріяли, визначали шляхи до цілі, аналізували важливі фактори  професійного самовизначення, конкурентоспроможність і мобільність сучасного фахівця, вчилися азам самопрезентації, впевненості у собі, доброзичливості та роботі у команді.

Л. Левківська, провідний фахівець з профорієнтації

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)