На фестивалі родових помість і екопоселень в музеї народної архітектури і побуту в Пирогово з концертною програмою виступили аматори народного ансамблю «Чарівниця»  Брусилівського селищного Будинку культури. Аплодисментами  глядачі щиро дякували за прекрасне виконання українських пісень, співали разом з «Чарівницею» знайомі пісні та  фотографувалися на згадку. Диплом 4-го всеукраїнського фестивалю і сувеніри від організаторів  вручив заслужений майстер народної творчості України І.В.Решта. Всі присутні на фестивалі мали можливість пригоститися смачною кашею та чаєм, приготовленому  на цілющих травах, купити предмети домашнього вжитку та продукцію, яку представляли члени родових помість з України, пройтися по поселеннях з різних куточків нашої країни.

Методист СБК Г.Андреєва