Екскурсія на Брусилівський маслозавод

Дата: 09.07.2018 15:48

5 липня керівники структурних підрозділів Брусилівської селищної ради та виконуючі обов’язки старост сіл громади на чолі із заступником Брусилівського селищного голови Шкуратівським Віктором Вікторовичем побували на екскурсії на Брусилівському маслозаводі – одному з найбільших платників податків у громаді. Директор підприємства Микола Федорович Вознюк ознайомив з повним циклом виробництва сирів, розповів про оновлення та модернізацію виробничих процесів на заводі, про співпрацю із провідними голландськими сироварами. Після екскурсії цехами підприємства відбулася дегустація продукції: гості смакували вишуканими сирами, які є досить популярними у відомих торговельних центрах України.

Радник Брусилівського селищного голови з економічних питань Іван Гром провів презентацію всієї продукції маслозаводу та поділився планами на майбутнє.

Відвідини підприємства мали на меті не просто ознайомитися з виробником, а також розпочати співпрацю по створенню кооперативів по закупівлі молока у населення для забезпечення сировиною заводу, що було б вигідно як для сільських жителів, які утримують корови, так і для підприємства.

Керівництво заводу звернулося до гостей з проханням посприяти у забезпеченні кадрами, адже на сьогодні підприємству потрібні працівники, особливо чоловіки, на різних ділянках виробництва.

Усі, хто відвідав підприємство, були приємно вражені теплим прийомом, високим рівнем благоустрою територій заводу. А ще побажали, щоб весь спектр продукції підприємства був доступний жителям громади та гостям Брусилівщини.

Лариса Філоненко,

начальник відділу культури, туризму та  діяльності ЗМІ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)