Увага! Оголошення

Дата: 15.12.2017 15:41

Брусилівська  селищна рада Брусилівського району Житомирської області  має намір  передати  в користування на умовах оренди  індивідуально визначеного      (нерухомого) майна – частину даху будівлі , площею 20 кв.м.,  що розміщена  за адресою: Житомирська обл., смт Брусилів, вул.. Небесної Сотні, 2, для розміщення щогли висотою  20 м. та кліматичної шафи  з обладнанням базової станції для надання послуг зв`язку  нового стандарту  за технологією 3G.

Прийняття заяв від потенційних орендарів  здійснюється  протягом  двадцяти  робочих днів із дня опублікування оголошення. Кінцевий термін прийняття пропозицій для оренди – до 16 січня  2018 року до 17.30.

Пропозиції  приймаються за адресою: смт. Брусилів, вул.. Небесної Сотні, 2,  загальний  відділ Брусилівської селищної  ради, телефон для довідок: 3-04-40.