Оголошення про скликання чергової 9 сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Дата: 01.08.2017 13:03

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, буде скликана чергова  9 сесія селищної ради 7 скликання 10 серпня   2017 року о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

На розгляд сесії селищної ради будуть винесені наступні питання:

1.Про затвердження  Положення про загальні збори громадян за місцем проживання.

2. Про затвердження Положення  про громадські слухання.

3. Про затвердження Положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), між пайових доріг, інших  земельних  ділянок  для ведення  сільськогосподарського виробництва на території Брусилівської селищної ради

4. Про затвердження  мережі  закладів культури Брусилівської селищної ради.

5. Про затвердження  переліку проектів , що фінансуються за рахунок субвенції з державного  бюджету  місцевим бюджетам.

6.Про внесення змін до  селищного бюджету  на 2017 рік

7.Питання комунальної власності.

8. Питання земельних відносин

9.Різне

На сесію будуть запрошені керівники організацій, підприємств, установ  усіх форм власності, в.о. старост, представники  засобів масової інформації, громадських організацій.

В.В.Габенець, селищний голова