Профілактичні бесіди з попередження  протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки

В рамках «Тижня безпеки» службою у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно з працівниками сектору поліцейської діяльності № 1 відділення поліції №2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області, була проведена зустріч з учнями Водотиївської гімназії Брусилівської селищної ради,  під час якої проведено профілактичні бесіди з попередження  протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Спеціалісти розповіли дітям про види правопорушень, які часто трапляються в шкільному середовищі та на вулиці, про правила безпечного поводження в Інтернеті, про права та обов’язки учнів і їх батьків. Акцент в бесіді було зроблено на відповідальності батьків та дітей за скоєні правопорушення.

Невидимий ворог — чадний газ

Чадний газ або оксид вуглецю  є токсичним для людини, при тому не має смаку чи запаху. Тож його концентрацію неможливо визначити без спеціального обладнання. Газ утворюється, якщо горіння відбувається в умовах браку кисню.

Свято Гарбуза в Ставищенському ЗДО «Калинка»

Полюбляють і шанують гарбуза в Україні здавна. То чи ж повірить хто, що цей звичайний овоч ще й іноземець, бо насіння гарбуза було знайдено  при розкопках…  Спочатку гарбуз потрапив до Єгипту та Китаю, а потім - в Україну. Всі ці цікавинки повідала   вихователь Перехрестенко Оксана Валентинівна дошкільнятам Ставищенського ЗДО «Калинка»  під час свята Гарбуза.   Жовтобокий Пан Гарбуз,  чудовий   господар городу. Скільки їх зросло цього літа у дбайливих родинах наших вихованців... Настав час віддать йому належну почесть.    Під час свята діти співали, і загадки відгадували, і хороводи водили, і вірші читали, робили аплікацію, ще й мармеладом із гарбуза  смакували.    Шануємо та зберігаємо наші українські традиції, бо це частина нашої історії, нашої державності.

Турнір по футзалу серед учнів ЗЗСО в Брусилівській селищній територіальній громаді

25 жовтня 2023 року на базі Морозівської гімназії пройшов турнір по футзалу серед учнів ЗЗСО в Брусилівській селищній територіальній громаді 5 – 6 класи. У змаганнях взяло участь 7 закладів освіти.

Десятина - на ЗСУ

Десять відсотків від касового збору концерту Дмитра Волканова, який відбувся 22 жовтня 2023 року в Брусилівському селищному будинку культури передано на закупівлю маскувальних сіток для наших земляків, які нині захищають нашу державу.

Шукаємо активну молодь

Громадська організація «Агенція антикризової підтримки» оголошує конкурсний відбір молодіжних команд у 10 громадах України для участі у проєкті «Нагляд молоді за розподілом бюджетів та ресурсів громад” в рамках Програми “Мріємо та діємо”.