Фото без опису

 Шановні колеги, організації які працюють заради добробуту дітей, запрошуємо вас до співпраці з громадською організацією #stop_sexтинг.

 У рамках співпраці ми пропонуємо вашій організації безплатне онлайн-навчання для команди та батьків дітей, з якими ви працюєте. Навчання буде складатися з двох частин: загальної для спеціалістів та батьків, яка буде проходити у форматі вебінару про основні ризики для дітей в інтернеті, та спеціальної для команди організації, яка буде відбуватися у форматі тренінгу.

 Нині в Україні 96% дітей є активними користувачами інтернету. Це відкриває для них нові можливості, але так само створює потенційні ризики, такі як кібергрумінг, сексторшен, кібербулінг, онлайн-шахрайство тощо.

 Тому ми щиро запрошуємо вас до співпраці, метою якої є ознайомити вашу команду та батьків з основними онлайн-ризиками для дітей, основними правилами безпечної поведінки в інтернеті, надати рекомендації, куди звертатися за допомогою щодо ризиків, які виникають в інтернеті, а також обговорити основні алгоритми реагування на випадки онлайн-ризиків.

 Сподіваємося, спільно ми зможемо створити цілісний підхід до захисту дітей в епоху цифрових технологій та створити безпечне середовище в інтернеті. Після проходження навчання передбачена можливість отримання диплома.

Для участі у вебінарі, будь ласка, заповніть форму реєстрації за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeqCGraBfE83OLrKX4vxiiFPwjN9QLjP85lzWRX1nYRbluEYg/viewform ).

Про #stop_sexтинг:

#stop_sexтинг – найбільша в Україні громадська організація про захист дітей в інтернеті. Отримала премію Глобального договору ООН та загалом навчила більше ніж 800 000 дітей та батьків. В межах інформаційної кампанії торкнулася мільйонів українських родин, а також створила першу в країні консультаційну лінію щодо безпеки дітей в інтернеті 1545(далі 3) та психологічну лінію підтримки для спеціалістів, дітей та батьків на тему онлайн-ризиків на сайті.

Посилання на #stop_sexтинг

Сайт для дорослих: https://stop-sexting.in.ua/adult/
Сайт для дітей: https://stop-sexting.in.ua
Instagram: https://www.instagram.com/stopsexting.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/stopsextingua/
YouTube: https://www.youtube.com/StopSextingUkraine
TikTok для дітей: www.tiktok.com/@stopsexting
TikTok для дорослих: www.tiktok.com/@stopsexting.ua/forparent
Telegram: https://t.me/stopsexting_ua