Брусилівська селищна рада Житомирського району Житомирської області оголошує про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади.

Організатор конкурсу – Брусилівська селищна територіальна громада Житомирського району Житомирської області в особі відділу комунальної власності селищної ради адреса: 12601, вул. Небесної Сотні, 2, смт Брусилів,  Житомирський район, Житомирська область.

Підстава проведення конкурсу – рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної територіальної громади Житомирського району Житомирської області від 07 червня 2023 року № 1539 «Про проведення конкурсу по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної територіальної громади» (повний текст рішення висвітлено на офіційному сайті селищної ради в рубриці «Офіційні документи»).

Місце, день та час розкриття конкурсних пропозицій – 12601, вул.Небесної Сотні,2, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область, 12 липня 2023 року, 11:00 год.

Контактна особа: Щербатюк Павло Павлович – начальник відділу комунальної власності селищної ради, тел. (04162) 30322.

Кінцевий строк подання заявок та конкурсних пропозицій учасниками:

Організатором конкурсу протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь у конкурсі надається особисто або надсилається поштою конкурсна документація.

Конкурсні пропозиції (відповідно до вимог конкурсної документації) приймаються до 16.45 11 липня 2023 року за адресою: 12601, вул.Небесної Сотні,2, смт Брусилів, Житомирський район, Житомирська область.

Брусилівська селищна рада