На території Брусилівської селищної територіальної громади функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при виконавчому комітеті Брусилівської селищної ради.

Тож усіх, хто потребує допомоги, просимо звертатись за телефоном: 0935360045 (Viber, Telegram, WhatsApp).

E-mail: vsznbrusiliv@gmail.com

Мобільна бригада функціонує: понеділок - четвер: з 8.00 год. до 16.45 год.

п’ятниця: з  8.00 год. до 15.30 год.

вихідні дні: субота, неділя.

Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги - спеціалізована служба підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Метою діяльності мобільної бригади є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.