Стратегії бізнесу в умовах військового стану

За підтримки програми EU4Business Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнської міської територіальної громади продовжується робота проекту Бізнес-Акселератору на базі Новоукраїнської громади за темою: «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах військового стану»      Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

До Департаменту соціального захисту населення обласної військової адміністрації звернулася Благодійна організація «БФ «Червона калина Полісся» щодо надання благодійної допомоги у вигляді продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.

Податкова інформує: У розділі «Онлайн-навчання» розміщено нові матеріали для платників, в т.ч. застосування РРО/ПРРО

У розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС, який містить корисну інформацію з податкової тематики, навички заповнення податкової звітності та розуміння оптимальних механізмів сплати, розміщено нові матеріали.   У підрозділі «Податок на додану вартість» доступні матеріали:

До уваги громадян, які перебувають на квартирному та соціальному квартирному обліках!

На виконання  рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 06.09.2023  № 1699 Брусилівська селищна рада  в період  з 01 жовтня по 31 грудня 2023 року проводить  на  території  селищної територіальної громади інвентаризацію списків осіб,  що перебувають на обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов та моніторинг сукупного доходу громадян, які перебувають на соціальному квартирному обліку.

Плекаємо своє

«Мінфін» спільно з UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard запускає проєкт підтримки бізнесу в Україні з загальним фондом 1 000 000 грн: 4 гранти по 250 000 грн

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Благодійна організація «БФ «Червона калина Полісся» надає благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб.